Online Randevu

TR
TR EN

Vücut Şekillendirme

Venus Bliss™ ile yağ azaltma ve cilt sıkılaştırma sağlayan iki yöntemle kapsamlı vücut şekillendirme tedavileri sunulmaktadır. 1064 nm diyod lazer aplikatörleri lipolizi indükleyerek vücuttaki yağlarda azalma sağlar. Cilt yüzeyine zarar vermeden yağ dokusu üzerinde hareket etmek için hipodermise güvenli ve etkili bir şekilde nüfuz eden başlıkları vardır. Bu başlıklar cilde temas eden soğutma mekanizması ile tedaviyi daha konforlu hale getirir. Venus Bliss™ ayrıca VariPulse™ teknolojisine sahip MP2 aplikatör içerir. Bu aplikatör ile de ciltte sıkılaşma, selülit görünümünde azalma ve vücut kontürlerinin oluşması sağlanır.

Her cilt tipine işlem yapılabilir mi?

Venus Bliss™ tüm cilt tonlarında, hatta daha koyu tenlerde de güvenlidir.

İşlem ne kadar sürer?

Tek bir bölge için Venus Bliss™ tedavisinin tamamlanması genellikle 25 dakika sürer.

Kaç seans sonra ve ne zaman etki görürüm?

Yağ yakımı için lipoliz uygulamasının 4-6 hafta ara ile minimum 3 seans yapılması önerilmektedir. Selülit, şekillendirme ve cilt kalitesininde artışı sağlamak için de 5-7 günde bir, 8 seans uygulama yapılmaktadır. En iyi sonuçlar, tedavi planınızı tamamladıktan üç ila altı ay sonra görülecektir.

Venus Bliss™ uygulamas sırasında ağrı hissedecek miyim?

Venus Bliss™ tedavisi acı verici olmamalıdır. Aplikatörler ısındıkça biraz rahatsızlık hissedebilirsiniz. Bu durum altta yatan yağın hedef alınmasına yönelik invazif olmayan sürecin bir parçası olarak beklenir.

İşlem sonrası ne hissedeceğim?

İşlem uygulanan bölgede sıklıkla hafif kızarıklık ve hassasiyet gözlenir. Hastaların bazılarında ise uygulama alanında biraz şişlik, sertlik veya morarma görülebilir. Bunların hepsi normaldir ve Venus Bliss™ tedavisi sonrasında sık görülür. Hassasiyetin geçmesi iki hafta kadar sürebilir ancak günlük faaliyetlerinizi engellemeyecek kadar hafif olacaktır.

Baby Face Ultra

Baby Face Ultra Amerikan FDA onayına sahip olan LaseMD cihazıdır. Lutronic thulium lazer teknolojisiyle ciltte dakikada 6.000 mikro kanal açar.

Devamını İncele
Dr. Işıl Bulur Whatsapp