Online Randevu

TR
TR EN

Ultraformer 3

Stabil ultrason enerjisi ve MMFU ile çalışan hassas enerji iletim sistemi ile yüz ve vücudun istenilen bölgelerine kişiye özel uygulamalar ile yüzün sıkılaşması ve gerginleştirilmesi; vücudun yeniden şekillendirilebilmesini sağlar.

Ultraformer tedavisi hangi amaçla kullanılır?

  • Boyun ve yüzdeki ince kırışıklıklarda
  • Çene hattının belirginleştirilmesinde
  • Boyun ve yüzdeki elastikiyet kaybında
  • Gıdı sarkmasında
  • Kaş düşüklüğünde ‘ameliyatsız yüz germe’ olarak ‘lifting amaçlı’ uygulanır.Uygulama süresi ne kadardır?

Uygulama süresi yapılan bölgeye göre değişmekle birlikte tüm yüz ve boyuna yapılan uygulama ortalama 45 dakika kadar sürmektedir.

Uygulamanın sonuçları ne zaman ortaya çıkar?

Yüz germe, sıkılaştırma ve vücut şekillendirme için uygulama sonrasında tatmin edici sonuçlar ortalama 3 ay sonra ortaya çıkmakla beraber, tam sonucun alınması 6 ayı bulabilir. Tek seans genellikle yeterlidir. Etkinliği kişinin yaşına ve kollajen yapısına göre 1-2 yıl sürmektedir.

Tedavi sırasında herhangi bir ağrı olur mu?

Ultraformer III, sadece CLASSYS tarafından tasarlanan ve geliştirilen enerji iletim sistemiyle konforlu uygulamalar sunar. Birçok hasta ve uygulayıcı, diğer cihazlarla karşılaştırıldığında, Ultraformer III uygulaması esnasında minimal ağrı hissedildiğini ve bu hissin uygulamadan hemen sonra geçtiğini bildirmiştir.

Ultraformer III

ULTRAFORMER III, ultrason enerjisinin cilt gençleştirme, cilt sıkılaştırma ve istenmeyen bölgesel yağları azaltmak için kullanıldığı bir cihazdır.

Devamını İncele
Dr. Işıl Bulur Whatsapp